IZOALCJA OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

System izolacji natryskowych znajduje także zastosowanie przy izolacji obiektów przemysłowych. Technologia ta opiera się na hydrodynamicznym natrysku sztywnej piany zamkniętokomórkowej. Dzięki niej otrzymujemy wieloletnią szczelną powłokę. Dodatkowym atutem jest szybkość nanoszenia - przy sprzyjających warunkach można wykonać do kilkuset metrów kwadratowych izolacji w ciągu dnia.

 

PIANKA POLIURETANOWA DO OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Oddziaływanie atmosferyczne (temperratura oraz woda) z zewnątrz to siła, przed którą każdy przedsiębiorca powinien się skuteczne zabezpieczyć. Modernizacja cieplna: włączając w to hydromoternizację i termomodernizację to niezwykle ważne zadanie jakie powinien wykonać każdy inwestor. Bez względu czy dotyczy to małych czy dużych obiektów przemysłowych - ważne jest kompleksowe podejście do tematu. Dlatego też zalecamy do stworzenia planu inwestycji oraz profesjonalnych konsultacji z wykonawcą. Izolacje natryskowe to chętnie wykorzystywana metoda w systemach ociepleń, którą dzielimy na izolacje ścienne stosowane na zewnątrz i od środka oraz izolacje stropowo-dachowe.
Bardzo dobre właściwości izolacyjne - współczynnik przenikania ciepła λ to 0,019-0,023W/(m2K). Szczelność - pianka wypełnia wszelkie szpary i szczeliny minimalizując straty ciepła. Jednolita struktura - technologia natryskowa pozwala na bezspoinowe zabezpieczenie całej ocieplanej powierzchni. Ekonomiczność - piana nanoszona jest bezpośrednio na ocieplaną powierzchnię, bez konieczności używania foli lub elementów mocujących. Redukcja kosztów - doskonała izolacja gwarantuje obniżenie kosztów ogrzewania i klimatyzacji. Do każdej powierzchni - piana przykleja się do każdej powierzchni: papy, blachy, betonu, drewna. Szybkość aplikacji - do kilkuset m2 w ciągu jednego dnia. Potwierdzona jakość - posiada atest ITB oraz PZH. Bezpieczna - niepalna, niedymiąca, samogasnąca. Wzmocnienie konstrukcji - nieduży ciężar właściwy i jednolita struktura nie obciąża, a wręcz wzmacnia konstrukcję. Odporność - wysokiej klasy poliuretan jest odporny na rozpuszczalniki, rozcieńczone kwasy i inne chemikalia; ponadto powłoka PUR nie oddziałuje korozyjnie na izolowany materiał, stanowi zewnętrzną osłonę antykorozyjną; posiada trwałą wytrzymałość na temperaturę.
Hale produkcyjne i magazyny - doskonała przyczepność pian PUR do każdego typu konstrukcji, które nie obciążają jej, ale wzmacniają; termoizolacyjność to obniżenie kosztów. Zbiorniki - bardzo dobre właściwości hydroizolacyjne; dopuszczone do styczności z wodą, odporne na rozpuszczalniki, rozcieńczone kwasy i inne chemikalia; ponadto powłoka PUR nie oddziałuje korozyjnie na izolowany materiał, stanowi zewnętrzną osłonę antykorozyjną. Pomieszczenia hodowlane (kurniki, stajnie, obory itp.) - wysokie właściwości termoizolacyjne, które powodują obniżenie kosztow utrzymania; atesty PZH i ITB; łatwe w utrzymaniu czystości. Przechowalnie owoców i warzyw - atesty PZH i ITB; gazoszczelność. Pomieszczenia o regulowanej temperaturze (chłodnie) - nałożona powłoka jest szczelna i bardzo dobrze izoluje.
Nasze produkty posiadają certyfikaty i aprobatę INSTYTUTU TECHNIKI BUDOWLANEJ oraz atesty higieniczne PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY.

CERTYFIKATY I APROBATY

//so.ync.pl/wp-content/uploads/2017/09/xaprobata-techn-itb-elastopor.jpg.pagespeed.ic_.bYxaTUUWEZ.webp
//so.ync.pl/wp-content/uploads/2017/09/xatest-higieniczny-basf.jpg.pagespeed.ic_.RGesJWo_Rk.webp